Filiz ÇELİK ŞAHİN, 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

19.5.2022
409 kez Okunmuştur.

      İyi Parti Siyasi İşler Başkan Danışmanı Filiz ÇELİK ŞAHİN, 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Şahin; ``19 Mayıs mukaddes bir milletin, tarihin en zor dönemlerinde yüreği hürriyet aşkıyla çarpmış, bağımsızlığı şiar edinerek, esaretin reddettiği, ebediyyen sönmeyecek ve söndürülemeyecek, istiklal ateşidir.
Aynı ateş, aynı heyecan ve aynı sevda bugün de hepimizin yüreğinde çarpmaktadır.
Başkomutanımız Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs, aynı zamanda Türk gençliğine verdiği önemin ve duyduğu güvenin açık bir göstergesidir.
Günümüzde, liyakat yerine torpillerin geçerli olduğu, eğitim şartlarının zorlaştırıldığı, bu vahim düzene karşı, gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri için,
bizlere düşen en asli görev ve vazifemiz, Türk gençliğinin azim ve heyecanı karşısında, gençlerimize eğitim, fırsat ve istihdam eşitliğini sağlamak, gençlerimizin, beklediği fırsat ve değeri başka ülkelerde aramasına neden olan tüm olumsuzlukları çözmek ve ortadan kaldırmak için tüm gücümüzle mücade etmek olacaktır.
Bu temennilerimizle, 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ayak basarak
Türk Milleti, adına milli mücadeleyi başlatan ve bu şanlı mücadelenin unutulmaması için, Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK`ün, Türk gençliğine hediye ettiği, 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramımızı kutluyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ebediyyen sahibi olmamızın yegane sebebi olan Baş Komutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK ve bu uğurda mücadele verenleri, rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.
``NE MUTLU TÜRK`ÜM DİYENE ``

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 19.05.2022
Güncelleme Tarihi : 19.05.2022