``3 MAYIS RUHUYLA DEVAM ``

3.5.2022
1257 kez Okunmuştur.

   İyi Parti Siyasi İşler Başkan Danışmanı Filiz ÇELİK ŞAHİN`den Anlamlı 3 Mayıs Türkçülük Günü Mesajı;
3 Mayıs Türk İslam davasına gönül vermiş, cesur Türk Milliyetçilerinin, direnişi ve mücadelesinin karşılığında, Türk Milliyetçilerinin yeniden ve daha güçlü doğduğunu teşkil eden manevi olarak bizler için önem taşıyan tarihtir.

Türk Milliyetçiliği, istiklal harbinden sonra olduğu gibi, dünyada tüm mazlum milletler için de her daim adil ve adaletli güvenilir bir kurtarıcı olmuştur.

Ayrıştırmaktan uzak, esaret altına girmemiş ve köle olmamış, müşterek hisleri, düşünceleri gelenek ve şuura dönüştürülmüş Türk milliyetçiliğini, Emperyalist güçlere karşı, öfkeden uzak, her zaman ruhumuzda canlı tutmak, yaşatmak ve yeni nesillerini aktarmak en önemli milli vazifemizdir.

Küresel kavganın ve insani değerlerin yok olduğu bu içler acısı dönemde, esaslı ve ilkeli geliştireceğimiz milliletyetçi millet duruşumuzla, gerçek anlamda ecdadımızı anladığımız ve onların zorlu, şanlı mücadelelerini unutmadığımız sürece, her türlü gücü, cesareti ,kudreti ve fikriyatı kendimizde bulacağız.

Hayatını Türk milletini yüceltmek, yaşatmak ve korumak için harcayan başta Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz kurucusu Baş Komutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK ve kudretli albay Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ olmak üzere, Nihal ATSIZ, Ziya GÖKALP ve Türk milletinin huzur ve refahı için bedel ödemiş tüm milliyetçi kahramanlarımızı, rahmet ve minnetle anıyorum.
Türk Dünyasının ve milletinizin `` 3 Mayıs Türkçülük gününü kutluyorum.
Şanlı tarihimizdeki gibi Cihana Nizam verme ülküsünü tekrar yaşatmak için, son nefesimize kadar mücadele etmeye devam edeceğiz.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.05.2022
Güncelleme Tarihi : 3.05.2022