“TOKAT BÜYÜK BİR YATIRIM YILI YAŞADI”

30.11.2021
426 kez Okunmuştur.

      Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt
  “TOKAT BÜYÜK BİR YATIRIM YILI YAŞADI”
Haber: Dursun Ekrem Er
Ak Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan, beraberlerinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Çalışkan , il ve merkez ilçe yönetimiyle birlikte gazetemizi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette konuşan Milletvekili Beyazıt, Tokat’ın çok önemli hizmet ve yatırımlar aldığı bir yılı geride bırakıyor olduğunu söyledi.
Ak Parti heyeti geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yayın Danışmanımız Mehmet Aktürk için gazetemize bir taziye ziyaretinde bulundu. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kemal Özdilek tarafından karşılanan heyet içerisinde Ak Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile birlikte il ve ilçe yöneticileri yer aldı.
“AKTÜRK TOKAT İÇİN BÜYÜK BİR KAYIP”
Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Yayın Danışmanımız Mehmet Aktürk’ün, olaylara bakış açısı ve yorumlama tarzı ile Tokat sevdalısı ve şehrin hafızalarından birisi olduğunu söyledi. Aktürk’ün ölümünü “zamansız bir kayıp” olarak yorumlayan Milletvekili Mustafa Arslan, taziyelerini yineledi.
“KIYMETLİ BİR DOSTUMDU”
Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt da Mehmet Aktürk’ün ölümünü büyük bir üzüntü ile karşıladığını söyledi. Ankara’da devam eden tedavisi esnasında da sürekli kendisi ile ilgili bilgi aldığını dile getiren Milletvekili Beyazıt, Merhum Mehmet Aktürk için “kıymetli bir dostumdu” ifadelerini kullandı.
2021 YILI TOKAT İÇİN YATIRIM DOLU BİR YIL OLDU
Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Mehmet Aktürk’ün de kaleme aldığı ve haberleştirdiği birçok konunun genel anlamda yatırımlarla ilgili olduğuna dikkat çekti. Yapılan faaliyetlerin haberleştirilmesi noktasında büyük bir özveri ile sürekli iletişim halinde olduklarını söyleyen Milletvekili Beyazıt, Aktürk’ün 2021 yılı yatırımları ile ilgili bir haber çalışmasını hazırladığını da sözlerine ekledi. Milletvekili Beyazıt: “2021 yılı gerçekten de yatırımlarla dolu bir yıl oldu. Havalimanından yollara, kamu binalarından, özel teşebbüslerin yatırım yapacağı OSB’lere kadar bir çok noktada yatırımlar yapıldı. Barajlar ve sulama yolları ile ilgili tarım alanında birçok çalışma yapıldı. Sosyal anlamda hem engelliler, hem kadınlar hem de çocuklar için çalışmalar yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Eğitim anlamında devam eden okul inşaatları var. Kütüphaneler var. Turizm için restorasyonu devam eden çalışmalar var. Kadın üretiminin desteklenmesi başta olmak üzere kooperatifleşme noktasında desteklerimiz var. İlçelerimiz de en az il merkezimiz kadar yatırım aldı. Bu noktada gazetenizde tüm bunların haberleri de yapıldı. Bunları anlatma sebebim Merhum Aktürk ile tüm bu konular üzerinde istişare yapmış olmamız. Allah tekrardan gani gani rahmet eylesin” diye konuştu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 30.11.2021
Güncelleme Tarihi : 30.11.2021