`` 30 AĞUSTOS AZİZ MİLLETİMİZİN ŞANLI ZAFERİ ``

30.8.2021
1487 kez Okunmuştur.

   İYİ Parti Teşkilat Başkanı Danışmanı Filiz ÇELİK ŞAHİN`den 30 Ağustos Zafer Bayranı mesajı ; ``Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. O satıh bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla sulanmadıkça terk edilemez.`` ( Atatürk)
Bu gün Baş Komutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK ve ordumuzun,azimle ve büyük fedakarlıklarla kazandığı bu kutlu zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.
Varlık sebebimiz, elbetteki milli mücadele ruhu ve kazanılmış istiklâldir.
Bir millet savaş meydanlarında kalıcı zafer sonuçları vermesi ancak irfan ordusuyla mümkündür.

30 Ağustos 1922`de kazanılan büyük zafer, kahraman milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak, şanlı tarihimiz deki yerini almıştır.
İslamın yaşanması yayılması ülküsünün ve emperyalizme karşı Türk milletinin şerefi, namusu, bağımsızlığının ve özgürlüğünün sembolü olmuş, Baş komutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK`ün önderliğinde kazanılan ve kurtuluş savaşımızın başarıya ulaşmasında en mühim etken olan bu önemli zaferin ardında aziz ve azimli milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı ile dünya tarihine destan yazdıran kahraman ordumuzun cesaret ve fedakarlık hakikatleri vardır.

Türk Milletinin, en son bağımsızlık mücadelesi 30 Ağustos Zafer bayramımız mübarek olsun.
Ülkesi ve Milleti ile Tarihe Şamil Türk Devletlerinin ve son Türk Devletimiz Cumhuriyetimizin kuruluşunda ve bu günlere gelişinde emeği geçen
Başta Baş Komutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu zaferi bize hediye eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden mübarek şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve bütün halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı`nı kutluyorum.
Tam Bağımsız Lider Ülke Türkiye idealimize vesile olmasını temenni ediyorum.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 30.08.2021
Güncelleme Tarihi : 30.08.2021