İŞ İNSANI KORKUNT DAĞKENT’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

17.7.2021
430 kez Okunmuştur.

   Tokatlı İş İnsanı Korkunt Dağkent, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Dağkent mesajında; içerisinde pek çok güzellik ve hikmetleri barındıran Kurban Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın bereketini, huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşadığımızı ve bu günlerin müstesna günler olduğunu ifade etti.

KURBAN BAYRAMI BİRLİK İÇİNDE DUANIN VE YAKARIŞIN BAYRAMIDIR..

Kurban Bayramı’nın barışın, esenliğin, birlik içinde duanın, yakarışın bayramı olduğunu belirten Dağkent “Bu bayram bir taraftan bizi Rabbimize yakınlaştırırken bir taraftan da insanlığımıza anlam ve derinlik katmaktadır. Kurban, muhtaçların yoksulların gariplerin kimsesizlerin yüzünü güldürmek, bayram yapamayanları bayram sevincine ortak etmektir.

Bayramlar birlik ve beraberliğin pekiştiği günlerdir. Kurban, bizlere her şeyden önce sorumluluğumuzu hatırlatır. Hayatın koşuşturmasında unuttuğumuz değerleri yeniden tekrar gözden geçirmemize vesile olur.

   Aziz milletimizin yardımseverliğinin göstergesi olan kurbanlar; çaresize “Biz varız”, muhtaca “Seninleyiz” ve yoksula “Beraberiz” anlamına gelecektir.

   Bu vesile ile eşsiz fedakarlıklarını bu vatan , bu millet var oldukça unutmayacağımız aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de sağlık sıhhat ve şükranlarımı sunuyorum.

Kurban Bayramı’nın İslam Alemine, ülkemize, milletimize , hemşerilerimize ve bütün insanlığa barış huzur ve mutluluk getirmesini Rabbimden diliyorum..

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 17.07.2021
Güncelleme Tarihi : 17.07.2021