BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TOKAT’TA VİZYONUNU BULDU

26.3.2021
1031 kez Okunmuştur.

Sansar. ’’Her işimizde devamlılık bizde esastır.’’

 

  Tokat’ta verdiği eğitimi ve vizyonu ile yıllardır tüm Tokat’ın hizmetinde olan ve hizmet vermeye devam edecek olan Tokat Bahçeşehir Koleji , İlköğretim Kampüsü dijital ve hibrit eğitimde de farkını gösteriyor. İlkokul ve Ortaokul binalarından bağımsız olarak çamlık bir alanda hizmet veren Anaokulu  görsel anlamda özgün bir görüntü sergilemekte.

  Kurucu  İzzet Sansar , her yaptıkları işte kurumsallığa ve devamlılığa önem verdiklerini belirterek , Bahçeşehir Kolejinin Tokat’ta varlığını sürdüreceğini ve bu anlamda en az 10-15 yıllık deneyimi olan öğretmenler ve yönetim kadrosu ile kalıcı hedefleri olan bir büyük yapı olduklarını belirtti. Her yaptıkları işte Tokatlının güvenine ve desteğine mazhar olduklarını ifade eden İzzet Sansar ; Severek ve isteyerek eğitim sektörüne girdiklerini  ve alınan başarılı sonuçlar ile daha da motive olduklarını sözlerine ekledi. Pandemi döneminde Bahçeşehir kurumsal eğitim alt yapısının gücü ve eğitim kadromuzun özverisi ile eğitime ara vermeden devam ettiklerinin altını çizen İzzet Sansar , Tokat Bahçehir Koleji Türkiye genelindeki kurumsal yapı içerisinde ilklerde yer almaktadır. Bu durum hepimiz için bir gururdur. Öğrencilerimize sadece eğitim vermekle kalmıyoruz. Onların sosyal ve ruhsal gelişimleri için de bir dizi çalışmayı başarı ile uyguluyoruz. Devletini seven ,  milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirmek adına yoğun bir faaliyet içindeyiz. ’’Dedi.

Kurucu Müdür Burak Ocaklı :

‘’ Dijital Eğitim Platformumuz olan “METODBOX” ile okul artık Bahçeşehir öğrencileri için her yerde .’’

Fiziksel koşulları ve nitelikli eğitim programı  iyi hazırlanmış bir okul öncesi eğitim kurumunda çocuk, arkadaş ilişkileri kurmayı , birlikte problem çözmeyi , işbirliğini ve toplum içinde sorumluluk almayı öğrenir. Tokat Bahçeşehir Koleji Anaokulunda, çocuklarımızın gelişimi için çift dilli eğitim vererek  dünya vatandaşları yetiştirmekteyiz.

Günümüzde yazılımın değeri artarken kodlama, yeni çağın alfabesi olarak hayatın her alanında önem kazanıyor. Tokat Bahçeşehir Kolejinde okul öncesi eğitiminden itibaren uygulanan kodlama dersleri, geleceğin endüstri devrimi denilen  Endüstri 4.0’a hazır bir nesil yetiştiriyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 26.03.2021
Güncelleme Tarihi : 26.03.2021