DEVA PARTİSİ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

17.2.2021
251 kez Okunmuştur.

    (Haber-Foto: Seda Batur)

    DEVA Partisi Tokat İl Başkanı Burak Küçükyacızı, Yönetim Kurulu Üyeleri Pervin Yazgan Kaya, Yasemin Boy, Mert Özdiri, Yusuf Hakan İpekli, Safa Olgun Atılgan, Emre Yurtnaç ve Fatih Kılıçarslan ile birlikte Hürsöz Gazetesine nezaket ziyaretinde bulundular.
  Hürsöz Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Uluözlü ve gazeteci Fatih Kılıç ile sohbet eden DEVA Partisi İl Başkanı Burak Küçükyazıcı “2021 Mart ayı sonunda olağan genel kurulumuzu yapacağız. Partimiz 81 ilin tamamında kuruldu. 43 teşkilatımız kongresini gerçekleştirdi. Aralık 2020’de Genel Merkezimiz kongresini yaptı. 600 ilçede yapılanmamız oldu, kongreleri yapıldı. Hızlı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.” diyerek sözlerine başladı ve ziyaret vesilesiyle şunları söyledi:
“Yeni bir partiyiz, mazimiz 10 aylık. Ciddi bir teveccüh var. İnsanlarımız ister istemez yeni bir arayış içinde. Çünkü halkımızın çok fazla dile getiremediği ama şikayetçi olduğu sorunlar mevcut. Bu sorunlara devam olacağımıza inandığımız için yola çıktık.
Ülke siyasetinde liyakati önemsiyoruz. İnsanımız hak ettiği yere geldiği zaman ülkemiz daha iyi yere gelecektir. Bizim iktidarımızda bu olacaktır. Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan bu konuda çok hassas. Bakanlığı döneminde her hangi bir akrabasını bir makama getirmiş değil. 13 yıl aynı koltuğu kullanmış, mütevazı, ülkesini seven bir insan.
Alışıla gelmiş bir siyaseti biz istemiyoruz. Her şeyin tartışılabildiği, istişareye açık, yanlış karar alınabildiğini söylenebilecek birtam olsun istiyoruz.
Ekonomik durumtada. Şuan iktidar vekillerinin esnaf gezisi yapabildiğini görmüyoruz. Halkın arasına inip istişare yapabilecek durumda değiller ne yazık ki. İnsanlar bizi ise merak ediyorlar, neler yapabileceğimizi öğrenmek istiyorlar.”
    İlhan Uluözlü ve gazeteci Fatih Kılıç ziyaretleri için teşekkür ettiler ve çalışmalarında başarılar dilediler.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 17.02.2021
Güncelleme Tarihi : 17.02.2021