SEVİLEN OYUNCU NİL ÜNAL VİZYON 58 TV’YE KONUK OLDU

13.2.2021
972 kez Okunmuştur.

  Rol aldığı birçok Türk Filmi ve oynadığı diziler ile izleyenlerin gönlünde taht kuran Nil Ünal , Türksat 4A üzerinden yayın yapan Vizyon 58 TV’de Metin Kabakcı’nın canlı olarak sunduğu programa İstanbul’dan zoom ile katıldı. Gazeteci Burhan Arar’ında sorularına cevap veren Usta Oyuncu , sinema ve sahne hayatını  sevenleri ile paylaştı. Sektörün dünü ve bugününün konuşulduğu programa izleyenlerden yüzlerce beğeni mesajı geldi.

 Sinema sektörünün geçmişte çok zor koşullar altında yapımlar ortaya koyduğunu ifade eden güzel oyuncu ; bugün sektörde bütçesi yüksek filmler yapıldığını ve oyuncuların ciddi kazançlar elde ettiğinin altını çizdi. Yeni projelere açık olduğunu belirten Nil Ünal , ‘’ Bazen  Bahar Öztan ile konuştuğumuzda; sinemada efsane olan diğer sanatçı arkadaşlarımız ile birlikte  diziler çekebilsek ne iyi olur diyoruz. Her birimizin sevenleri ve hayranları oldukça fazla. Böyle bir birliktelik gerek TV ‘de gerekse dijital mecralarda ciddi bir izleyiciye hitap eder.’’ Dedi.

 Program sonunda Yapımcı Metin Kabakcı’nın isteğini kıramayan Nil Ünal , Damarımda Kanımsın şarkısını söyleyerek  ,tüm izleyenlere armağan etti.

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.02.2021
Güncelleme Tarihi : 13.02.2021