TOKAT’IN MHPLİ BELEDİYE BAŞKANLARI BAKAN KURUM’A PROJELERİNİ SUNDU

4.2.2021
223 kez Okunmuştur.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Av. Yücel Bulut ve Tokat’ın MHP’li Belediye Başkanlarından oluşan heyeti kabul etti. 

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat’tan katılım sağlayan ilçe ve Belde Belediye Başkanları Birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanları taleplerini ve projelerini tek tek Bakan Murat Kurum’a ilettiler

 Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Av. Yücel Bulut, Belediyelerin tüm hizmet taleplerini dikkatle dinleyen ve katkılarını esirgemeyen Bakan Kurum’a teşekkür etti.

BELEDİYELERİMİZİN SIKINTILARINA ÇÖZÜM YOLU ARADIK

Yerel yönetimlerin daha iyi ve verimli çalışmaları açısından merkezi yönetimle uyumdan bahseden Yücel Bulut, “Tokat’ta görev yapan partimize mensup İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımızla birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Bey’in ve kıymetli bürokratlarımızın misafiri olduk. Belediyelerimizin tüm hizmet taleplerini dikkatle dinleyen ve katkılarını esirgemeyen Sayın Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. İlçe ve Beldelerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

TOPYEKÜN KALKINMAYI BİRLİKTE SAĞLAYACAĞIZ

Türkiye’de iç göçü önlemenin, ülkenin her tarafına eşit ölçüde hizmet sunumunun en önemli ayağının yerel yönetimler olduğunu ifade eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Yerel yönetimlerin güçlü olması, maddi sıkıntılarının çözülmesi, projelerinin desteklenmesi insanlarımıza hizmet sunumu açısından vazgeçilmez bir gerekliliktir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız da yerel yönetimlerin projelerini hayata geçirme açısından birinci derece müracaat kaynağımızdır. Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’un başkanlarımızın projelerine ve çözüm bekleyen sıkıntılarına karşı göstermiş olduğu ilgi bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Ülkemizin, şehirlerimizin, kasabalarımızın topyekûn kalkınması için birlikte çalışacağız ve başaracağız” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 4.02.2021
Güncelleme Tarihi : 4.02.2021