MHP’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

4.2.2021
308 kez Okunmuştur.

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat  İl Başkanı Mustafa İpek yönetim Kurulu Üyeleriyle geniş katılımlı toplantı sonrasında görev dağılımını yaptı.

 

“İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik, Kazanan Türkiye Olacak” Sloganıyla Türkiye genelinde bütün kongrelerini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi Tokat`ta partiyi 2023 vizyonuna taşıyacak görev dağılımını yaptı.

 

MHP Tokat’ta İl Başkanı Mustafa İpek’ın yardımcılıklarını Ahmet Akcan, Satılmış Çakıcı, Mustafa Kaya, Ahmet Keser, Murat Gülhan, Haydar Dumar, Musa Özdemir, Göktürk Temiz, Talip Aynur ve Duram Dama yapacaklar.

 

İl Başkan Yardımcılarının görev dağılımları da şu şekilde gerçekleşti: Ahmet Akcan / il başkan yardımcısı, Satılmış Çakıcı il başkan yardımcısı, Mustafa Kaya  / İl Başkan yardımcısı, Ahmet Keser Teşkilat İşlerinden sorumlu il Başkan yardımcısı, Mahmut Gülhan Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı,  Haydar Duman / Esnaf ve Sanayicilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı,  Musa Özdemir/ Basın Yayın ve Halkla ilişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı, Göktürk Temiz / Hukuk ve Seçim işlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcısı, Talip Aynur Kamu Kurumlarından Sorum İl Başkanı Yardımcısı, Duran Dama / Seçim İşlerinden sorumlu il Başkan Yardımcısı,  Şükrü Tokel / İl Sekreteri ve Selçuk Tezcan / Muhasip.

HEDEFİMİZ TOKAT

İl yönetiminin ve sorumluluklarının belirlendiği MHP Tokat İl yönetim kurulu toplantısında konuşma yapan MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “Hedefimiz Tokat’ta partimize yakışır güçlü bir teşkilat yapısı oluşturmaktı. Hamt olsun bunu başardık. Parti Binamızı kısa sürede faaliyet e geçirerek çalışmalarımız aralıksız sürmekteyiz. Teşkilatlarımız da kendi içlerinde görev dağılımlarını yaptık. Herkes bilsin ki Yönetim Kurulu ve Divan zor bir göreve talip olmuşlardır” dedi.

KADROLAR 2023’E TAŞIYACAK

Görev dağılımını titizlikle yaptıklarını ifade eden Mustafa İpek, “Bu kutlu davada görevlendirmeleri görevin hassasiyetine göre yaptık. Her bir görevin tanımlaması ve sorumluluk alanlarına uygun olarak gerek siyasi gerek ise deneyim anlamında Yönetim Kurulundan en verimli olacak dava arkadaşlarımı görevlendirdik. Oluşturulan yeni yönetim ve divan üyelerinin sivil hayatlarında, siyasi çalışmalarında deneyimli, yaptıkları işlerde başarılı bir iş insanı ve yöneticilerden oluşturduk. Gerek İlçe Yönetimlerimizde gerek ise İl Yönetimimizdeki bu kadroları Milliyetçi Hareket Partisinin 2023 vizyonuna uygun olarak belirledik. Bu kadrolar bizleri 2023’e taşıyacak kadrolardır” diye konuştu.

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek konuşmasını, “Herkes bilmelidir ki Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 1997`den beri savunduğu proje olan 2023 siyaset vizyonu, bizlere yüklediği tarihî bir görev ve sorumlulukla karşı karşıya bulunan ülkücü milliyetçi iradenin, gerçekleştirdiğimiz kongrelerle Türkiye’yi Cumhuriyetimizin 100. yıldönümü olan 2023 yılına taşıyacak ve 2023 genel seçimlerine bu disiplin ve heyecanla bugünden itibaren dur durak bilmeden, yorulmadan ve usanmadan hazırlanacaktır” şeklinde konuştu.

SONUÇ ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ

Konuşmasının devamında İpek; “Bizler yerinden değil, yerinde siyaset yaparak vatandaşlarımızla, seçmenimizle, hemşehrimizle hemhal olacağız. Esnafımızın, muhtarımızın, işçimizin, çiftçimizin dertlerini dinleyeceğiz. Çözüm arayışında tüm kadrolarımızla birlikte sonuç odaklı çalışacağız. Siyaset değişmiştir, zaman daralmıştır, ülkemizin içinden geçtiği süreç hassastır. Bu bilinçle samimiyetle siyaset kurumu içerisinde gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

TOKATSPOR ŞEHİR EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYACAK

Öte yandan MHP il yönetim kurulu üyeleri toplantı sonrasında Tokatspor’a destek amaçlı forma satın aldı. Mustafa İpek, “Tokatspor’un başarısı hepimizi gururlandıracaktır. Tokatspor’un üst liglere çıkması şehir ekonomimize de katkı sağlayacaktır” diyerek açıklamasını tamamladı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 4.02.2021
Güncelleme Tarihi : 4.02.2021