BELEDİYE PLEVNE SPOR MASA TENİSİ TAKIMI 1.LİGDE

1.7.2020
468 kez Okunmuştur.

    Tokat`ta birçok branşta elde ettiği başarılarla dikkat çeken Tokat Belediye Plevnespor, masa tenisinde 1. lige yükseldi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığı tarafından 22 Haziran 2020 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında mevcut puan durumu tescil edilerek 1. Lige yükselen Tokat Belediye Plevnespor Masa Tenisi takımını tebrik eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, başarılarının devamını diledi.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemi sürecinde, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığı tarafından alınan tedbirler kapsamında, Tokat ilinde yapılması planlanan 2.Lig 3.Etap Play-Off karşılaşmaları ileri bir tarihe ertelenmişti.

Daha sonra 22 Haziran’da yapılan toplantıda mevcut puan durumu tescil edilerek alınan karar ile Masa Tenisi takımımız 1. Lige yükseldi. Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü Masa Tenisi takımımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olmaya devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Şampiyonluk şehrimize hayırlı olsun” dedi

  • Etiketler :
  • e-
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.07.2020
Güncelleme Tarihi : 1.07.2020