MUHTAR TURAN TÜRK’ÜN BAYRAM MESAJI

21.5.2020
400 kez Okunmuştur.

Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Turan Türk ,Ramazan Bayramı vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı Muhtar Türk mesajında;

‘’ Yokluğa sabretmenin, nimete şükretmenin hikmetini anlamaya çalıştığımız mübarek ramazan günlerinin ardından gelen Ramazan Bayramınızın mübarek olmasını dilerim.

 “Bir toplumda millet olma şuurunun kuvvetlendiği en önemli günlerden olan bayram günlerinin birlik, beraber ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim.

Sevgi, paylaşma, dayanışma duygularının artırılıp, dargınlıkları aradan kaldırıp, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı böyle zamanların çoğaltılması ve her günün bayram gibi yaşanabilmesi için millet olarak sarf ettiğimiz gayretin artarak devam etmesi gerekmektedir.

Yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma gibi hasletler ;böyle zamanlarda çok daha büyük önem arz etmektedir.

Özellikle bu mukaddes günlerde bir sıcak tebessümünüz ile içlerini ısıtabileceğiniz dualarına her zaman muhtaç olduğumuz anne ve babamızı, aile büyüklerimizi, akraba ve komşularımızın dualarını almak büyük önem taşımaktadır.. Hastalarımızı, huzurevindeki yaşlılarımızı öksüz ve yetim kardeşlerimizi de unutmamalıyız.

 Sema kapılarının açık olduğu bugünlerde heybenizden kardeşlik, sevgi, barış tohumları saçılması temennisiyle tüm hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan bayramının hayırlara vesile olmasını Yüce   Allah´tan niyaz eder, bayram sabahı neşesi ile dolu sağlıklı, huzurlu bir hayat geçirmenizi dilerim” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.05.2020
Güncelleme Tarihi : 21.05.2020