ÖRNEK BİR HEKİM : OP. DR. BELMA ŞAHİN

29.4.2020
756 kez Okunmuştur.

   Uzun bir süredir  Estetik ve Plastik Cerrahi Uzman Op. Dr. Belma Şahin’i sosyal medya hesaplarından takip ediyorum. Hekimliğin her alanı çok kıymetli ancak, bir gazeteci olarak bu branşa karşı her zaman büyük bir saygım ve bir o kadar da ilgim olmuştur. Bugün köşem de Sayın Belma Şahin’e yer vermek istedim. Hekimlik uzun süreli eğitim, emek ve fedakarlık isteyen bir meslek. Ancak her meslekte olduğu gibi hekimlikte de başarı için bazı ipuçlarını daha iyi görebilen Sayın Belma Şahin’i tebrik etmek istedim. Hastaları ile samimi diyalogları , meslekteki başarısı ve hasta memnuniyetine verdiği önem açıkça ortada. İstanbul  Suadiye’de bulunan kliniğinde hakikaten güzel işler çıkarıyor.

 Estetik cerrahi kişinin dış görünüşündeki problemleri gidererek daha mutlu, daha kendine güvenli, çevresiyle ve kendisiyle daha barışık olmasına yardımcı olur. Elbette mutluluk ve kendine güven sadece estetik güzellikle olmaz, ancak çok önemli faktörlerden biridir.

   Sayın Belma Şahin , en başta içi, işi ve etrafı ile barışık bir hekim olarak çizdiği bu profil ; yaptığı operasyonlarda ki o hassas dokunuşlara apaçık yansıyor.

 Hızla değişen ve baş döndüren bir şekilde gelişen dünyada,  kendilerini bu değişime uydurabilenler başarılı olacak. Bu anlamda Belma Hanım , Estetik ve Plastik Cerrahi alanında güncel gelişmeleri takip ediyor ve bunu herkesle paylaşıyor. Doktorluğun kutsal ve sıradan bir iş olmadığının bilincinde olan , çok okuyan , alçakgönüllü , mesleğine tutku ile bağlı , detayları iyi görebilen , sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek ve bir asker kadar disiplinle yoluna devam eden Op. Dr. Belma Şahin’i tebrik ederim.

 

      Burhan Arar

    Gazeteci-Yazar

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 29.04.2020
Güncelleme Tarihi : 29.04.2020
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar